Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT
Marianna - w serwisie Astrolinia.net

Marianna

opis:    Wróże z kart Tarota. Należe do ludzi, którzy lubią znać przyszłość, lubią znać przyszłe zdarzenia. Czy zbliża się coś dobrego, a może coś komuś grozi. Jeśli mi się to nie podoba, to staram się zmienić przyszłość. Bo los można zmienić i taką ma naturę. Dlatego nauczyłam się wróżyć, dla siebie. Żeby wiedzieć na tyle wcześniej, by wpływać na bieg zdarzeń. Długie lata praktyki w środowisku Romów pomogły mi w samodoskonaleniu się. Interesuję się teologią, medium, wiedzą tajemną, życiem po życiu. Nie ukrywam tego czym się zajmuję, ani tego kim jest. Wie też jak otoczenie na to patrzy, ale wie również, ze jest potrzebna. Medytacja, autosugestia i pozytywna energia może uzdrowić każdego człowieka. Mimo, że ludzka psychika nie jest do końca zbadana, ludzie posiadający silną wolę potrafią uzdrowić się z poważnych chorób. Ludzie przychodzą do mnie z rożnymi problemami, w rożnym wieku. Przychodzi dużo osób, bo wielu jest ciekaw swojego losu, przyszłości. Przepowiadałam przyszłość wielu osobom, stawiałam wiele horoskopów. Często pobierałam praktyki w innych państwach, w których również wróżyłam i zamawiałam od klątw uroków. W swojej pracy zawodowej odniosłam wiele sukcesów, ludzie przesyłają mi wiele podziękowań za pomoc. Szukasz prawdziwej wróżki? Samofira jest tu po to, by Ci pomóc !

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

25

opinii

2
koszt SMS: 2,46zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

ocena doradcy(8)ocenił: ania1311
28-07-2013 0:13
Wróżba bardzo dobra jeśli się spełni na pewno jeszcze się do pani odezwe.
ocena doradcy(8)ocenił: agulator
08-08-2010 15:44
Bardzo pani dziękuję za wróżbę dla mnie i moich bliskich mamy nadzieję że się spełni bardzo szybko, pozdrawiamy ze słonecznej Francji. Dostaje pani od nas maximum gwiazdek bo odpowiedz była szybka i konkretna i na temat. DZIĘKUJEMY
usługi: Tarot Runy Astrologia Przepowiednie Horoskop Magia Zaklęcia Feng-Shui Kabała Reiki Jasnowidzenie Uzdrawianie

W naszym serwisie:

Marianna

Marianna - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a42 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)

W naszym serwisie:

Maria

Maria - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a22 + treść pytania
na numer 72480
koszt SMS 2zł netto (2.44zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: