Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT
Esmeralda - w serwisie Astrolinia.net

Esmeralda

opis:    Wróżby w moim życiu były obecne odkąd pamiętam, dla mnie jest to normalna sytuacja. Jako astrolog oferuję pełne doradztwo i poradnictwo astrologiczne. Łączę znajomość archetypów psychologii i astrologii, zaglądam w wewnętrzne życie swoich klientów i oferuję praktyczne rozwiązania dla ich zewnętrznych celów ich działań. Swoim klientom oferuję konkretne porady, bez zbędnych słów, niedopowiedzeń oraz niejasności Ostatnio bardzo zainteresowałam się astralistyką, która postuluje, że we wszystkich kulturach świata zjawiska meteorologiczne, astralne, kosmiczne wywierają na ludzi przemożny wpływ, człowiek uważa je za znaczące lub decydujące o jego losie. Specjalizuję się w wyjaśnianiu znaczenia snów, numerologii i stawianiu horoskopów.

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

14

opinii

1
koszt SMS: 2,46zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

ocena doradcy(8)ocenił: violaduda
31-05-2010 20:34
dziekuje za cieple slowa i trafne porady,jest Pani niezwykla,mimo,ze to co przeczytalam jest bolesne i smutne dla mnie,serdecznie pozdrawiam ;)))
usługi: Tarot Runy Astrologia Przepowiednie Horoskop Magia Zaklęcia Feng-Shui Kabała Jasnowidzenie

W naszym serwisie:

Esmeralda

Esmeralda - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a37 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: