Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.net świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT
Sylwia - w serwisie Astrolinia.net

Sylwia

opis:    Wczucie się w symbolikę to moja wielka pasja, coś co kocham i w co angażuję się całym sercem. Z wielkim zainteresowaniem śledzę wszystko, co wiąże się z wiedzą niewyjaśnioną. Krąg moich zainteresowań to nie tylko symbole kart, ale i wiele dziedzin ezoteryki. Piszę też horoskopy w oparciu o karty, mam też w dorobku ponad dwu i pół-letnią współpracę portalem ezoterycznym, gdzie prowadziłam autorski program. Wykonuje również własne karty dla moich potrzeb, takich jak horoskopy dla Państwa, czy uzupełnienie prywatnej wróżby. Należę do osób, które bardzo kochają otaczający świat, staram się w niego wnikać i rozumieć. Zawsze jest wiele dróg uniknięcia złej prognozy. Możemy poszukać w kartach odpowiedzi na pytanie, co wywoła ten upadek? Może kłoda, która niespodziewanie wyrosła ci pod nogami? Wtedy pytamy dalej, dlaczego jej nie zauważasz? Może dlatego, że patrzysz w niebo zamiast pod nogi? A może ktoś cię będzie gonił i uciekasz, oglądając się do tyłu? A może po prostu wybrałeś niebezpieczną drogę i warto by było podążyć inną? Tylko przeznaczenia nie można uniknąć. Kiedy deszcz zaczął już padać - silą myśli i woli nie dasz rady chmurom. Przeznaczenie, to przyszłość, która już się zaczęła. Przeznaczenie niezmiernie rzadko pojawia się we wróżbach, jakaś Siła Wyższa chroni nas bowiem przed niepotrzebnym zmartwieniem i zakrywa to przed nami. Po seansie z Tarotem będziesz już wiedział, co zrobić, żeby się nie przewrócić. Ale wyboru musisz dokonać sam.

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

15

opinii

koszt SMS: 3,69zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

usługi: Tarot Runy Astrologia Przepowiednie Horoskop Magia Zaklęcia Feng-Shui Kabała Reiki Jasnowidzenie Tlumaczenie snów Uzdrawianie Numerologia

W naszym serwisie:

Sylwia

Sylwia - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a39 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: