Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:

ASTRO.c17. + treść pytania do eksperta

na numer: 72480

koszt SMS: 2,46zł z VAT


SMS Powered by MEDIA SYSTEMS
Regulamin
Milagros - w serwisie Astrolinia.net

Milagros

opis:    Jestem profesjonalną wróżką, jasnowidzem. Wróżącą z kart Świetlistych Aniołów, Run, Kart klasycznych, Karty Archanielskie, Karty Mistrzowie Duchowi, Karty Przesłania Aniołów, Karty Przesłania Aniołów Światła,Karty intucyjne Desier itp. Zajmuje się przepowiadaniem przeszłości od bardzo wielu lat. Mam szeroką wiedzę parapsychologiczną dzięki nauką pobieranym na studium psychotronicznym i na kursach, warsztatach. Od lat dzieciństwa towarzyszy mi przeczucie, co do wydarzeń, które nastąpią. Moja babcia również wróżyła i przepowiadała przyszłość czyli jest to dar przekazywany z pokolenia na pokolenie. Dar jasnowidzenia, Tarot, runy, karty klasyczne, anielskie itp. są moim narzędziem, którym posługuję się od lat i za pośrednictwem, którego widzę wyraźniej i dalej. Moimi klientami są osoby w każdym wieku, odmiennych płci, różnych sfer społecznych i zawodów. Wszystkich ich łączy zagubienie i wątpliwości, co do stanu zdrowia, wyborów zawodowych, relacji partnerskich.... Korzystając z mojego daru szukają pomocy i porady. Dar jasnowidzenia, Tarot, Runy, karty anielskie i moje wróżby pokazują im możliwości, których oni jeszcze nie wiedzą lub takie, których nawet nie brali pod rozwagę. Każda z tych osób dzieli się ze mną swoją historią, ja natomiast potrafię zobaczyć, jakie są ich kontynuacje. Od dzieciństwa w moim życiu istniały sny. Sny, które po krótszym lub dłuższym czasie się sprawdzały. Zawsze z wyprzedzeniem wiedziałam o ważniejszych wydarzeniach z mojego życia, które miały nastąpić. Wiedziałam, że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja, że potrzebne są im odpowiedzi na ich pytania. Wtedy pokazywały mi się obrazy, przeczucia za pomocą daru jasnowidzenia i wskazywałam im drogę i wydarzenia, które się spełniły. Ludzie zwracają się do mnie z różnymi pytaniami. Mam stałych klientów, którzy mi zaufali. Wiedzą, że w trudnych chwilach mogą się do mnie zwrócić i uzyskają poradę. Przepowiednie są czasem zaskakujący w swych odpowiedziach, ale nawet najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi sprawdzają się. Jako jasnowidz pomagam ludziom wykorzystując moje niecodzienne zdolności, jakimi obdarzyła mnie natura i który dał mi Bóg. W swoich przepowiedniach wspomagam się również tarotem, runami, kartami anielskimi, kartami klasycznymi i innymi. Jednak jestem dla Państwa przede wszystkim jestem psychologiem i lekarzem dusz i wskazuję Wam drogę i przyszłość. Oferuje usługi: • Wróżenie z kart klasycznych • Wróżenie z run • Jasnowidzenie • Wróżenie z kart świetlistych aniołów • Pomagam po stracie osoby wyniku śmierci • Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Bardzo serdecznie zapraszam jeszcze raz do kontaktu zemną. Jestem po to aby wskazać Ci drogę i pomóc.

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

25

opinii

9
koszt SMS: 2,46zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

pokaż opinie

ocena doradcy(1)ocenił: adel
03-03-2015 14:46
Nie polecam
ocena doradcy(1)ocenił: mikeeeeeee87
01-01-2015 12:11
Brak odpowiedzi...
ocena doradcy(8)ocenił: charlize
17-07-2011 22:30
Przed chwilą wysłałam do Pani smsa, dziękuję za odpowiedź. :) Mam nadzieje, że będzie tak jak Pani napisała. Jeżeli się spełni to wrócę i zostawię jeszcze jedną pozytywną ocenę. Pozdrawiam, K. :)
ocena doradcy(7)ocenił: Andre
06-02-2011 12:08
Bardzo miła i rzeczowa konwersacja, dodanie pozytywnej energii do dalszego działania.
ocena doradcy(8)ocenił: agi464
23-05-2010 21:51
Osoba rzeczowa,konkretna w usłudze sms odpowiada na pytania rzeczowo i wyczerpująco.Poza rzeczową odpowiedzią na pytanie Czasem doradzi trafiając w sedno sprawy.Pozdrawiam Panią bardzo ciepło.Agnieszka
ocena doradcy(7)ocenił: veronikal
03-05-2010 13:46
Bardzo ciepla osoba,konkretna,polecam. Monika.
ocena doradcy(7)ocenił: veronikal
03-05-2010 10:37
bardzo ciepla osoba,konkretna,nie bylo przestojow w rozmowie. polecam i pozdrawiam MILAGROS:)
ocena doradcy(7)ocenił: tester
31-07-2009 9:25
(opinia Testera) Bardzo duże umiejętności. Wróżka znająca wiele technik wróżenia i umiejętnie a nich korzystająca. Bardzo wnikliwa i trafna interpretacja Kart. Polecam! Tester
ocena doradcy(8)ocenił: fifi
27-07-2009 18:22
korzystałam z sms. wyczerpujące odpowiedzi bez lania wody. jestem bardzo zadowolona :)
usługi: Tarot Runy Astrologia Przepowiednie Reiki Jasnowidzenie Numerologia Wahadełko egzorcystka

W naszym serwisie:

Milagros

Milagros - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.c17 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: