Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:

ASTRO.c08. + treść pytania do eksperta

na numer: 72480

koszt SMS: 2,46zł z VAT


SMS Powered by MEDIA SYSTEMS
Regulamin
Tarocistka Magda - w serwisie Astrolinia.net

Tarocistka Magda

opis:    Mam na imię Magda jestem tarocistką z powołania. Posiadam własną firmę ezoteryczną, a także stronę internetową. Specjalizuję się w czytaniu z kart Tarota – pomocnika i dobrego doradcy, a także Kart Cygańskich. Na co dzień pracuję z ludźmi. Jestem osobą bardzo empatyczną i wrażliwą. Tarot to mój przyjaciel, pozwól, aby stał się i Twoim przyjacielem. Dzięki swojej niezbadanej mocy, Tarot od kilku wieków pomaga ludziom w podejmowaniu przez nich kluczowych decyzji. Stawiam karty osobom na rozstaju życiowych dróg, szukających pomocy i drogowskazu na przyszłość, mającym problemy w miłości i w związkach. Wróżenie z kart jest moją pasją, dzięki której służę pomocom innym ludziom. Pozwól mi pomóc i Tobie !

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

55

opinii

6
koszt SMS: 2,46zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

pokaż opinie

ocena doradcy(2)ocenił: zuzela7
07-04-2015 15:02
Niestety mimo kilku konsultacji z tą Panią w różnych kwestiach nic się nie sprawdziło, a ostatnia porada przysporzyła mi wiele stresów i problemów. Plus jedynie za miłą rozmowę.
ocena doradcy(8)ocenił: kasia130180
28-03-2015 18:55
Trafna ocena sytuacji. To prawda, Pani Magda rozmawia a nie odpowiada automatycznie. Mam nadzieje, że dzięki Jej radom uda się rozwiązać moje problemy. Serdecznie pozdrawiam.
ocena doradcy(8)ocenił: thessalinia
23-04-2014 17:39
Tarocistka Magda to wspaniała, ciepła i życzliwa osoba. Jedyna wróżka tutaj z którą czuć bezpośredni kontakt-wiemy że jest po drugiej stronie, rozumie nasze problemy, stara się pomóc, a nie jest jakimś automatem, który wysyła wszystkim te same odpowiedzi.Ogromną zaletą jest fakt, że nie sugeruje się subiektywnymi podpowiedziami dotyczącymi sytuacji tylko sama widzi w kartach jak jest. Nie pisze tego, co chce się usłyszeć ani nie roztacza czarnych wizji. Jest bardzo pomocna. Na odpowiedź nie trzeba długo oczekiwać, co jest cenne w przypadku nagłej sprawy - w ciągu godziny wypowiedź mailem gotowa. Mam nadzieję, że moja wróżba się spełni, bo jest wyjątkowo pomyślna - tego bym sobie życzyła.Czas pokaże - do 2015 roku wiele ma się wydarzyć. Korzystałam z usługi via sms oraz e-mail w odstępie kilku dni i obie wypowiedzi dotyczące tej samej sprawy były zbieżne. Pani Madziu, dziękuję serdecznie za pomoc i znając życie jeszcze do Pani powrócę. Pozdrawiam ciepło i słonecznie. Magdalena
ocena doradcy(8)ocenił: isia2587
20-12-2013 11:44
Pani Magda w wakacje okreslila idealnie sytuacje...teraz jestem ciekawa czy potwierdzi się to co mi napisala :) na pewno będę korzystać :) pozdrawiam p.Magdo :)
ocena doradcy(8)ocenił: afercia
07-08-2013 0:24
Fantastyczna wróżka. Napisałam do kilku osób tutaj, ale tylko u Pani Magdy byłam pewna, że spojrzała w karty,a nie na siłę wmawiała mi to co chciałabym tylko usłyszeć. Przede wszystkim jest bardzo dokładna i próbuje znaleźć rozwiązanie problemu,a przecież takie jest głowne zadanie doradców duchowych. Na pewno będę wracać, cudowna tarocistka, czuć że z wielkim darem, ale widać że przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
ocena doradcy(7)ocenił: dorgol
31-07-2013 19:35
Polecam, bardzo mądre porady jak i trafność w 100% !
usługi: Tarot Horoskop Tlumaczenie snów Numerologia Wahadełko Doradztwo duchowe karty cygańskieCzary i Uroki

W naszym serwisie:

Tarocistka Magda

Tarocistka Magda - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.c08 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)

W naszym serwisie:

Izyda

Izyda - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a06 + treść pytania
na numer 72480
koszt SMS 2zł netto (2.44zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: