Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:

ASTRO.a40. + treść pytania do eksperta

na numer: 73480

koszt SMS: 3,69zł z VAT


SMS Powered by MEDIA SYSTEMS
Regulamin
Jadzia - w serwisie Astrolinia.net

Jadzia

opis:    Tarot pozwala dotknąć problemów, które Cię trapią i przejąć los we własne ręce. Analiza za pomocą kart Tarota tego, co było, jest i będzie, pomoże w poznaniu tego, co niesie los. Wysłuchaj wróżb, odkryj w sobie moc, która pomoże Ci kierować własnym życiem. Specjalistka od kart Tarota i Numerologii, w oparciu o datę urodzenia osoby, wskaże najlepsze wyjście. Zamów także osobistą, indywidualnie dopasowaną, całoroczną prognozę numerologiczną, która ujawni korzystne dla realizowania danych przedsięwzięć wibracje, oraz przestrzeże przed tymi niesprzyjającymi. Już teraz możesz sprawdzić czy twoje życie podąża zgodnie z linią Twojego przeznaczenia! Każda linia na Twojej Dłoni jest przez nią analizowana. Przesyła ona pełny raport chiromancji z odczytu Twojej dłoni. Jest w stanie przepowiedzieć zaskakujące aspekty Twojego życia i ujawnić je wyłącznie Tobie. Jeśli masz pytania do jej kart Tarota, lub szukasz drogowskazu.

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

42

opinii

1
koszt SMS: 3,69zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię

pokaż opinie

ocena doradcy(8)ocenił: Natasha
23-07-2013 20:44
Pani Jadziu!!! Nareszcie!!!!W koncu ktos spojrzal na moja sprawe naprawde realnie i precyzyjnie a nie raz tak raz tak a moze inaczej jestem cierpliwa i nie spieszy mi sie wazne zeby sie to poprostu spelnilo Bede do Pani na 200% wracac i od tej pory bede pani wierna klientka do nikogo innego juz sie nie zglaszam tylko do Pani jest Pani przeurocza i przemila i bardzo madra wrozka. Tak trzymac oceniam na 20gwiazdek!!
usługi: Tarot Runy Astrologia Przepowiednie Feng-Shui Reiki Jasnowidzenie Tlumaczenie snów Numerologia Wahadełko

W naszym serwisie:

Jadzia

Jadzia - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a40 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: