Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
Logowanie

login

hasło

rejestracja
przypomnienie hasła
DORADCY ONLINE REJESTRACJA KLIENTA REGULAMIN POMOC / KONTAKT
KONTAKT

info(małpa)astrolinia.net

kosultant techniczny dostępny na GG: 2466621


Informacje pomocne podczas korzystania z serwisu.

Rejestracja Klienta

Rejestracji w serwisie polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza. Procedura ta została uproszczona i obejmuje podanie tylko trzech informacji: loginu, hasła oraz adresu e-mail. Po wpisaniu danych należy zatwierdzić je przyciskiem „wyślij”. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link aktywujący. Należy więc, odebrać wiadomość w swojej skrzynce e-mail i kliknąć ten link. Wówczas procedura rejestracji jest zakończona.

Jeśli nie nie otrzymałeś linku aktywującego skontaktuj się z info(małpa)astrolinia.net

Logowanie

Aby zalogować się w serwisie wystarczy wpisać swój login oraz hasło w pola znajdujące się w prawym górnym rogu strony.

Zagubione hasło

W przypadku zagubienia hasła proszę skorzystać z funkcji „przypominania hasła”. Pod formularzem logowania znajduje się łącze które uruchamia funkcję przypominania hasła. Proszę podać tylko adres e-mail podany podczas rejestracji. Hasło zostanie wysłane na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Chat SMS

Czat SMS to usługa do której nie potrzebne jest konto. Wystarczy posiadanie telefonu komórkowego. Aby nawiązać kontakt z wybranym doradcą musisz wysłać sms o odpowiedniej treści na numer 72480. Treść sms jest inna dla każdego doradcy. Treść sms znajdziesz klikając Przycisk SMS znajdujący się przy danym doradcy. Prosimy o zwracania uwagi czy doradca do którego kierujesz pytanie jest aktualnie dostępny. Koszt sms do tylko 2.46zł

E-mail do doracy

Opcja „e-mail do doradcy” umożliwia wysłanie wiadomości e-mail do doradcy który w danym czasie jest niedostępny lub kiedy zawiłość problemu jest na tyle duża że nie da się tego załatwić podczas rozmowy na CHAT lub CHAT SMS. Klient który chche z takiej opcji skorzystać musi kliknąć przycisk E-MAIL obok wybranego doradcy a następnie wypełnić wszystkie pola formularza, Doradca po otrzymaniu wiadomości wycenia ją i odsyła klientowi do zatwierdzenia. Klient podejmuje decyzję, zatwierdza lub odrzuca ofertę. Zatwierdzona wiadomość trafia ponownie do doradcy który wykonuje usługę. Należność jest pobierana z konta klienta. W przypadku odrzucenia ceny przez klienta nie ponosi on żadnych kosztów.

Rejestracja Doradcy

Doradcą może zostać osoba pełnoletnia, posiadająca odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Serwis www.astrolinia.net współpracuje tylko z najlepszymi doradcami i dba aby jakość świadczonych usług była możliwie najwyższa.
Aby zostać doradcą należy dokonać rejestracji w serwisie. Jeśli procedura rejestracji zostanie zakończona a podane informacje są rzetelne, administrator kontaktuje się z kandydatem na doradcę i aktywuje jego konto.
Doradca sam decyduje o czasie swojej pracy. Administracja zastrzega sobie jednak możliwość usuwania kont doradców którzy nie logują się w serwisie przez 60dni.

Opinie klientów

System opiniowania doradców jest stworzony aby nasi klienci także mieli wpływ na działanie serwisu oraz aby mogli wypowiadać swoje własne sugestie i uwagi. Każdy zarejestrowany i zalogowany klient może oceniać doradców przydzielając im odpowiednią ilość gwiazdek oraz wpisując własne spostrzeżenia.


W naszym serwisie:

Danka

Danka - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a34 + treść pytania
na numer 72480
koszt SMS 2zł netto (2.44zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Dla doradców.
Wymiana linków.
Chat sms.
Chat online.
Porada przez e-mail.
Wiadomości prywatne.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: