Używamy cookies w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na umieszczane cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT
jokasta - w serwisie Astrolinia.net

jokasta

opis:    Już od najmłodszych lat zajmuje się kartami, zawsze wielką przyjemność sprawiała mi pomoc ludziom w ich rozterkach, sytuacjach i trudnościach życiowych. Karty od zawsze ze mną rozmawiały mówiąc prawdę, nakierowując na poprawny tor . Staram się w różnych trudnych sytuacjach pomóc ludziom w precyzyjny sposób odpowiadając na pytania. dzięki temu darowi można rozwiązać wiele problemów .Jeśli wszedłeś/-aś na mój profil to nie jest to przypadek. To znak,że potrzebujesz pomocy lub masz pewne rozterki, w których mogę Ci pomóc. Prawdziwe przepowiednie nie zawsze są pozytywne lecz zawsze z każdej sytuacji jest kilka furtek. mogę Ci pomóc w wyborze tej właściwej.serdecznie zapraszam wszystkich do rozmowy, chatów i in. z pewnością pomogę i wiele spraw może ujrzeć światło dzienne i wiele rozterek, niepewności się wyjaśni a twoje życie od teraz zmieni się na lepsze ;) Jeśli jednak chcielibyscie zmienić swoją przyszłość na lepsze, mogę zaproponować Państwu rózne rytuały w tym rytuały miłosne, rytuały zdrowotne, rytuały wzmocnienia i przyciąganiu., rytuały bogactwa, rytuały ochronne i wiele innych, które na zawsze mogą zmienić wasze życie na lepsze.

Ten Ekspert wykonał:

sms

mail

5

opinii

CHAT : 200 pkt/min

koszt SMS: 2,46zł z VAT

Pisz do mnie na:

dodaj opinię


usługi: Tarot Astrologia Przepowiednie Horoskop Magia Zaklęcia Jasnowidzenie Tlumaczenie snów karty le normand

W naszym serwisie:

jokasta

jokasta - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.c04 + treść pytania
na numer 73480
koszt SMS 3zł netto (3,66zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: