Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.net świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
    kliknij aby pobrać hod html
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net

Czym jest Astrologia?

Astrologia bierze za podstawę twierdzenie, że ruchy gwiazd i innych ciał niebieskich mają wpływ na życie ludzi. Wiele osób tych faktów nie uznaje. Jest jednak krąg ludzi, których wiara w ten wpływ jest silna i są w stanie udowodniać istnienie takich związków. Istnieje kilka naukowych faktów, mówiących o wpływie ciał niebieskich na życie na Ziemi. Przykładem może być wpływ Księżyca na pływy morskie.

Astrologia nie określa naszego losu.

Najczęstszym błędem, jaki popełniamy jest właśnie twierdzenie, że astrologia odpowiada na pytanie o nasz los w przyszłości. Bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że Astrologia pomaga określić nasze możliwości, nasz potencjał. Ni można zadać Astrologowi pytania o to, co będzie jutro lub za tydzień. Prawdziwa astrologią tym się nie zajmuje. Przedmiotem badania są pewne trendy, kierunki naszego rozwoju. W założeniu, astrologia stwierdza istnienie pewnych wzorców, prawideł, które żądzą naszym życiem i które dają możliwości. Szuka także wyjść, zakłóceń i furtek dla nas. Nauka astrologii to właśnie studiowanie indywidualnych rzeczywistości. Idąc dalej, astrologia, określająca trendy i nasze zależności od ciał niebieskich może pokusić się o pewne prognozy naszego losu. Zyskawszy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, astrolog może nakreślić na przykład odpowiednie momenty na podjęcie ważnej decyzji jednak sama decyzja leży po naszej stronie. Astrologia posługuje się trzema podstawowymi elementami: datą, czasem, i miejscem urodzenia. Według tych danych określa się położenie planet w dwunastu domach horoskopu. Na tej podstawie wyznaczany jest horoskop indywidualny. Astrologia zakłada, ze nasze narodziny nie są tylko skutkiem zbliżenia seksualnego naszych rodziców. Narodziny człowieka są czymś więcej i nie mogą być traktowane tylko jako zbieg okoliczności.


Wiele założeń filozoficznych mówi, że świat nie jest dziełem przypadku a jego wnikliwa obserwacja pozwala na doszukanie się pewnych schematów, wzorców i powtarzających się układów. Astrologowie odkryli taki schemat. Istnieje zależność pomiędzy niektórymi aspektami (odległościami kątowymi pomiędzy planetami) a występującym w życiu człowiek stresem i napięciem. Podobnie wygląda sytuacja z okresami relaksu i powodzenia.

Interpretując horoskop należy widzieć go jako pewną całość. Jako pewną wskazówkę do tego, co może stać się w życiu człowieka. Astrologia zakłada istnienie wolnej woli. Nic nie jest zdeterminowane do końca, zawsze jest możliwość zmiany. Osiągnięcie niektórych celów może być trudniejsze lub łatwiejsze, ale zawsze możliwe. Nauczenie się korzystania w bocznych wyjść, furtek i ukrytych możliwości jest właśnie wynikiem doświadczenia i silnej wolnej woli.

Adammus(^)

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą; zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net
Kod html do zamieszczenia powrót to artykułu
powrót na stronę główną
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: