Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.net świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
    kliknij aby pobrać hod html
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net

Zaklęcia miłosne

Czyli, o wykonywaniu obrzędów miłosnych.

Czym jest zaklęcie?

Zaklęcie miłosne, czy jak kto woli urok miłosny pojawia się w bardzo wielu kulturach, tradycjach i obyczajach Czymże jest owo zaklęcie? Czy to tylko tekst, który wypowiedziany odpowiednio będzie miał moc która coś zmieni? Z pewnością nie. Zaklęcie to najczęściej słowa, w niezrozumiałym dla nas języku. Czasem te słowa muszą być wypowiadane w odpowiednich okolicznościach, czasie i miejscu. Niejednokrotnie cały obrzęd musi być wykonany przez odpowiednie osoby. Najczęstszym jednak zaleceniem jest wykonanie jakiś dodatkowych czynności magicznych. Pojawia się tu palenie ognia w różnych postaciach, od otwartego ognia na dworze do zwykłej świecy. Często także autorzy zaklęć każą posługiwać się zdjęciem osoby co do której ten obrzęd jest wykonywany.

Pewne typy zaklęć miłosnych.

Tu trzeba zaznaczyć, że istnieje wiele różnych podziałów zaklęć i każda tradycja dokonuje innego. Generalnie można jednak dokonać pewnego podziału. Pierwsza grupa zaklęć pozwala na wykonanie obrzędu nakierowanego na osobę z którą rzucającego urok coś już kiedyś łączyło. Mamy tu wiele różnych sytuacji życiowych: byłych narzeczonych, przelotne romanse, związki które skończyły się z różnych powodów. W każdym razie musi istnieć coś co te osoby łączyło. Choćby na chwilę. Druga kategoria zaklęć to takie które są stosowane w stosunku do osób które nie były w związkach, a więc zupełną odwrotność tych pierwszych. Dotyczą osób znanych tylko z widzenia, czasem będących porostu znajomymi, pracujących razem itp. Tu nie ma mowy o jakimś uczuciu które wygasło czy nawet przelotnym romansie.


Jaki tekst zaklęcia wybrać?

Z wyborem tekstu zaklęcia zawsze są pewne problemy. Szukanie odpowiedniego zaklęcia jest o tyle trudne że ogromna ich ilość nie jest w ogóle zaklęciami a tylko pewnym zlepkiem słów które niestety nie maja żadnych właściwości magicznych. Nie jest też miarą jakości fakt czy, zaklęcie jest w ojczystym języku czy w obcym. Polska tradycja także posiada wiele obyczajów zwianych z zaklinaniem. Zaklęcia proste, pisane prostym ale bardzo konkretnym językiem są najlepsze. Kontakt z siłami który maja owo zaklęcie wysłuchać a potem wykonać musi być jasny i czytelny. Mamy wiec tylko jedno kryterium dobrego zaklęcia, jego prostotę. Wiele osób z którymi rozmawiałem podkreśla że im prostsze zaklęcie tym większą uwagę można poświęcić na skupienie, kontakt z silami, który jest niezbędny. Istnieje kilka serwisów internetowych oferujących teksty zaklęć. Godnymi polecenia wydają się : www.zakleciaiczary.pl www.magia.adammus.net

Jak wykonać zaklęcie?

Właściwe wykonanie zaklęcia jest rzeczą trudną. Wielu magów podkreśla że najważniejszą rzeczą nie jest wcale wspomniany wyżej tekst ale właśnie sposób jego wypowiadania. Sprawa najważniejszą jest wiara wykonującego w sprawczą moc zaklęcia, całkowite zawierzenie się siłom którym oddajemy los. W czasie wykonywania obrzędu powstaje pewna więĄ pomiędzy wykonującym obrzęd a siłami z którymi nawiązuje kontakt. Tylko wówczas jest szansa na pomyśle wykonanie całego obrzędu. Inną możliwością jest także zamówienie wykonania obrzędu magicznego, w tym także miłosnego u osoby która się tym zajmuje. Wielu magów cieszy się znakomita renomą. Istnieje także wiele przekazów o ich skuteczności. Ten wybór pozostawiam czytelnikowi.

O rzeczywistości.

To przecież oczywiste, każdy wie czym jest rzeczywistość. Nasze umysły radzą sobie z tym pojęciem bez większych problemów. Mamy rzeczywistość materialną i niematerialną, a według innego podziału subiektywną, fenomenologiczną oraz obiektywną - opisywaną za pomocą faktów. Jest jednak coś, co mimo tak wielu możliwości poznania rzeczywistości może nas w niej nie zadowalać. Mogę to być różne rzeczy. Największe emocje budzi jednak ta sfera rzeczywistości na którą my jako ludzie nie mamy zbyt wielkiego wpływu. Jest to sfera uczuć. Nie mamy zbyt wielkiej kontroli nad własnymi emocjami. Powiedzenie „Serce nie sługa” ma swoje uzasadnienie w wielu przykładach. Nie panujemy nad uczuciami we własnym sercu, a więc tym bardziej nie jest nam dane wpływać na uczucia innych ludzi. Przychodzi wówczas do głowy pewne wyjście. Wiele razy, obserwując wspomnianą wyżej rzeczywistość, dochodzimy do wniosków że jest jakaś metoda na to, aby dokonywać zmian w odczuwaniu innych, a nawet całkowicie te uczucia zmieniać. Bardzo często obserwujemy przecież, że ludzkie emocje potrafią zmienić się w jednej chwili, praktycznie bez wyraĄnego powodu. Wyjaśniając takie zjawiska, niechybnie dojdziemy do wniosku że na taką osobę działają siły które nie mają określenia w dostępnym nam języku ale co do których istnienia nie mamy wątpliwości. Nawet najwięksi sceptycy muszą przyznać, że nauka nie znalazła jeszcze odpowiedzi na tak wiele pytań. Pozostaje więc dość duża przestrzeń dla tak zwanych zjawisk paranormalnych, w których zaklęcia magiczne doskonale się mieszczą.

Adammus(^)

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą; zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net
Kod html do zamieszczenia powrót to artykułu
powrót na stronę główną
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: